WhatsApp Destek
Bient Mobilya Telefon
Lion L Köşe Koltuk Takımı

Evinizdeki Zerafet

Lion L Köşe Koltuk Takımı

Yataklı ve sandıklı köşe koltuklar, hem konforlu hem de işlevsel bir mobilya seçeneği arayanlar için ideal bir seçenektir. Yatak özelliği sayesinde, misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabilir veya gerektiğinde yatak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sandıklı yapısı ise eşyalarınızı saklamak için ideal bir alan sunar.

Yataklı ve sandıklı köşe koltuklar, farklı boyut ve renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu sayede, yaşam alanlarınıza ve zevklerinize uygun bir model seçebilirsiniz.

: Zarif ve modern bir tasarıma sahip olan Lion Yataklı Sandıklı Köşe Koltuk, yüksek kalitede sünger ve kumaş ile kaplanmış olup konforlu bir oturum ve sırt desteği sunar. Geniş sandık alanı sayesinde eşyalarınızı saklayabilirsiniz. 

Yataklı ve sandıklı köşe koltuk seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Boyut: Koltuğun boyutunu, yaşam alanınızı göz önünde bulundurarak seçmeniz önemlidir. Koltuk, yaşam alanınızda fazla yer kaplamamalıdır.
  • Renk ve kumaş: Koltuğun rengini ve kumaşını, yaşam alanınızı ve zevklerinize uygun olarak seçmeniz önemlidir. Koltuk, yaşam alanınızı tamamlamalıdır.
  • Şık ve modern bir tasarıma sahip olan Lion Köşe Koltuk, dikişli kumaşı ile dikkat çekmektedir. Köşe, yatak ve sandık gibi özelliklerle donatılmıştır. 
     

Ürün Fotoğrafları

Ürün Özellikleri

Ürün İçeriği

Genişlik Yükseklik Derinlik
Köşe Koltuk 290/200/90 70 90
Yataklı Modül 200 70 90
Dinlenme Modül 200 70 90